Hotel Mein Almhof | 1-2 persoonskamer met balkon (E2DWT) Nauders

Vanaf het lounge-terras van Mein Almhof kijk je uit op Schloss Nauders, hoog en majestueus gelegen op een heuvel met op de achtergrond een waan-zin-nig bergpanorama!
Tijdens een verblijf zal je wellicht meermalen even in je arm knijpen om te kijken of je niet droomt. Of je nu geniet van een van de culinaire hoogstandjes, die de chef-kok dagelijks op tafel zet of je onderdompelt in een van de baden in de veelvuldig bekroonde spa & wellness van Mein Almhof. Deze beschikt niet alleen over alle luxe faciliteiten om te ontspannen, maar kijkt ook weer uit op een prachtig bergpanorama.
Kinderen zijn welkom in het speciaal daarvoor bestemde gedeelte van de wellness. Of wellicht vermaken ze zichzelf liever in de kidsclub of de kinderbioscoop? Mein Almhof biedt uitstekende luxe voor groot en klein!
met ontbijt en diner

Prijs vanaf: 95.10 (controleer hier beschikbaarheid)

Dit vind je misschien ook leuk...