Burgschloss | AT-3690 | 6 pers. vakantiehuis Kaprun

Uw vakantievieren in een echte residentie. Oude tijden herleven op een unieke locatie. Uw appartement met aan de buitenzijde de sfeer van vroeger en aan de binnenzijde de luxe van nu, is gelegen op een rustige locatie vlakbij het centrum van Kaprun. Het schitterende, robuuste appartementengebouw herinnert aan de oude burchten in de omgeving. De twee aangebouwde torens geven het geheel een bijzondere sfeer! Op de 1e etage in het hoofdgebouw bevindt zich de luxueus ingerichte vakantiewoning voor maximaal 6 personen. Vanaf het royale balkon heeft u een heerlijk uitzicht op de omgeving en de bergen.

De inrichting is zeer verzorgd en de hoge plafonds geven het extra sfeer, 2 moderne slaapkamers, badkamer, extra toilet en volledig ingerichte woonkamer aparte open keuken maken dat u zich geheel thuis voelt. Vlak voor de deur vertrek de skibus naar de omliggende skigebieden en de gletsjer.

Behalve wintersport is het ook in de andere seizoenen van het jaar goed toeven in de directe omgeving met volop watersportmogelijkheden, raften of wildwaterkanoën, wandelen, mountainbiken of lekker een balletje slaan op de prachtige 18-holes golfbaan op slechts enkele minuten van uw appartement.

Voordeel voor onze gasten:
Bij Ski Dome Oberschneider ontvangt u als onze gast een geweldige online korting op alle ski- en snowboardlessen en huur van skimateriaal. Wanneer u aankomt in Kaprun, staat alles al voor u klaar! Dit voordeel krijgt u als u online boekt bij: leisure.skidome.at

________________________________________________________________

Prijzen vanaf: 1125.00 (controleer hier beschikbaarheid)

________________________________________________________________

Dit vind je misschien ook leuk...