Achensee | AT-9786 | 2 pers. vakantiehuis Maurach am Achensee

Het appartementhuis bevindt zich op steenworp afstand van het centrum van Maurach. Het gebouw is omgeven door een ligweide waarvandaan u een prachtig uitzicht heeft over het meer en een aantrekkelijk panorama over het Rofan- en Karwendelgebergte. Uw appartement (ca. 42m2) is gelegen op de begane grond, eerste of tweede verdieping.
Maurach is een erg bekend, familievriendelijk dorp aan de zuidoever van de Achensee. In de zomer kunt u in de directe omgeving heel veel ondernemen: wandelen, zwemmen, zeilen, surfen, roeien, vissen, tennissen, fietsen, paragliden, golfen en mountainbiken.
In de winter kunt u zich prima vermaken in de bergen rondom het meer. U vindt hier goede faciliteiten voor zowel skiërs, snowboarders als langlaufers. Bovendien is er een rodelbaan en kunt u er een tocht maken met een arrenslee. Een mooie winterwandeling is ook zeker de moeite waard.
Maurach am Achensee is hét paradijs voor natuurliefhebbers!
________________________________________________________________
Prijzen vanaf: 353.00 (controleer hier beschikbaarheid)
________________________________________________________________